W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kurs trening skutecznego rodzica

24.06.2022

termin zbierania osób chętnych - 30 czerwca 2022 r.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Miejsko – Gminny Ośrodek Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Margoninie  zaprasza rodziców na bezpłatny kurs TRENING SKUTECZNEGO RODZICA . Zajęcia odbędą się w dniach 9-11 września oraz 1-2 października 2022 r. Kurs nie jest tylko kursem o prawidłowym wychowaniu, komunikacji, relacji, rozwiązywaniu problemów bez uciekania się do siły.  Kurs pokazuje sposoby dzięki którym Ty sam poradzisz sobie w wielu sytuacjach w relacji ze swoim dzieckiem. Więcej informacji w Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej- u p. Elwiry Kończak - tel. 67 2846 200. Ilość miejsc ograniczona!

{"register":{"columns":[]}}