W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs na największą wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry pn. „Pyra i kapustka to do pysznego dania przepustka”

17.08.2022

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Konkurs odbędzie w dwóch kategoriach:

  1. na największą wielkopolską pyrę
  2. oraz na potrawę z pyry pn. „Pyra i kapustka to do pysznego dania przepustka”

Uczestnicy Konkursu, którzy zdecydują się dostarczyć w dniu finału Konkursu potrawę z pyry pn. „Pyra i kapustka to do pysznego dania przepustka” zobowiązani są do wypełnienia i dostarczenia karty zgłoszeniowej stanowiącej załącznik nr 1 do Regulaminu oraz podpisania klauzuli informacyjnej w zakresie przetwarzania danych osobowych stanowiącej załącznik nr 2 do Regulaminu w terminie do 8 września 2022 r. do godz. 15.30

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (w załączeniu). W załącznikach również karta zgłoszeniowa i klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Obsługę konkursu prowadzi Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Pozdrawiam,
Joanna Zielińska (Hańćkowiak)
Oddział ds. Promocji Rolnictwa, Żywności i Turystyki Wiejskiej
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
tel. (61) 626 65 33
tel. kom. 693 969 939

{"register":{"columns":[]}}