W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich

21.03.2022

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z województwa wielkopolskiego do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę regionalną z jabłkiem lub ze śliwką pn. „Przysmaki z wielkopolskich sadów”.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wspomniany wyżej konkurs to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Kół Gospodyń Wiejskich, pokazania lokalnych potraw bazujących na najwyżej jakości składnikach oraz budowania tożsamości regionalnej wśród Wielkopolan.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami proszę przesłać do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi do dnia 31.03.2022 r. do godziny 15.30 (decyduje data wpływu do siedziby Organizatora).

W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem na kopercie należy dopisać: Konkurs „Przysmaki z wielkopolskich sadów”. Zgłoszenia przyjmowane będą również drogą elektroniczną na adres e-mailowy: dr.sekretariat@umww.pl lub za pośrednictwem elektronicznej skrytki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ePUAP: /umarszwlkp/SkrytkaESP.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu (prosimy o uważne zapoznanie się z nim) oraz na stronach internetowych: www.umww.pl oraz www.skdw.pl.

O dokładnym miejscu i terminie konkursu poinformujemy Państwa.

Wojciech Dutkiewicz
Oddział ds. Promocji Rolnictwa, Żywności i Turystyki Wiejskiej
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Tel. 61 626 65 34

Materiały

Regulamin​_konkursu​_dla​_KGW
Regulamin​_konkursu​_dla​_KGW.pdf 0.49MB
Załącznik​_nr​_1​_Karta​_zgloszeniowa
Załącznik​_nr​_1​_Karta​_zgloszeniowa.docx 0.14MB
Załącznik​_nr​_2​_Klauzula​_informacyjna
Załącznik​_nr​_2​_Klauzula​_informacyjna.pdf 0.48MB
Załącznik​_nr​_3​_Oświadczenie​_uczestnika​_Konkursu
Załącznik​_nr​_3​_Oświadczenie​_uczestnika​_Konkursu.docx 0.14MB
{"register":{"columns":[]}}