W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert zespołu "Sonechko" z Żytomierza

14.04.2022

U nas Zespół „Sonechko” z Żytomierza w Ukrainie już 1 maja w Ośrodku Kultury w Margoninie!

Plakat, na którym znajduje się główny napis UKRAINA POLSCE wystąpi zespół Sonechko z Żytomierza na tle flag Polski i Ukrainy. Pod nim na zdjęciu na scenie znajduje się 9 mężczyzn w 3 rzędach w tradycyjnych strojach ludowych Ukrainy trzymających w prawej ręce ozdobne włócznie. Pod zdjęciem na białym tle po lewej jest data i miejsce wydarzenia - 1 maja godzina 19, amfiteatr przy Ośrodku Kultury w Margoninie. Po prawej od napisu zdjęcie kobiety w tradycyjnym stroju ludowym Ukrainy z lewą ręką wyciągniętą a prawą na klatce piersiowej.
Nasi przyjaciele z Żytomierza, ci którzy mogą opuścić Ukrainę udają się w trasę koncertową po Europie, aby wesprzeć ukraińską armię i skutecznie odeprzeć atak agresora. Podczas koncertów istnieje możliwość dobrowolnego przekazania środków finansowych.
Koncert w Margoninie odbędzie się 1 maja o godz. 19:00 na placu za Ośrodkiem Kultury. Serdecznie zapraszamy, będzie to niezwykle symboliczne wydarzenie, a zespół zagra wcześniej w największych polskich miastach. Pamiętajmy, że muzycy pochodzą z Żytomierza i okolic, który szczególnie dotkliwie odczuł najazd rosyjskich okupantów.
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}