W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert Stanisławy Celińskiej

20.03.2022

W niedzielę 20 marca o godz 18:00 spotkaliśmy się na koncercie Stanisławy Celińskiej.

Trzy osoby siedzące na scenie, Stanisława Celińska oraz dwoje muzyków, kobieta grająca na skrzypcach i mężczyzna grający na gitarze. Przy Stanisławie stolik z lampką. Zdjęcie zrobione w trakcie koncertu.

Koncert odbył się w hali Szkoły Podstawowej w Margoninie przy ul. Polnej 6. W związku z faktem, że Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaangażował się w pomoc kobietom i dzieciom z ogarniętej wojną Ukrainy - kilkadziesiąt takich osób przebywa na terenie gminy Margonin – bezpośrednio przed koncertem wolontariusze Stowarzyszenia Margońska Wieś – Dziś i Jutro prowadzili zbiórkę pieniędzy na zakup żywności dla osób przebywających na terenie gminy Margonin.

Wideo

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}