W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
2022-02-05 
2022-02-05 

, Margonin 

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbędzie się w sobotę, 5 lutego 2022 roku o godz. 19:00 w hali sportowej. Zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury od poniedziałku do czwartku w godz. od 8:00 do 19:00 po bezpłatne wejściówki. Tylko wejściówki umożliwiają udział w wydarzeniu.

Plakat informacyjny koncertu Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego zaplanowanego na dzień 05.02.2022, postacie w mundurach, zdjęcia z innych koncertów zespołu, piaskowe tło

Mając na uwadze reżim sanitarny w jakim odbędzie się koncert, zachowany zostanie dystans między siedzeniami, wymagane będzie zakrywanie ust i nosa, a także obowiązkowo trzeba będzie wypełnić oświadczenie, że w dniu koncertu nie przebywa się na kwarantannie bądź izolacji. Oświadczenia będą dostępne przy wejściu na teren wydarzenia. Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}