W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert "Polonia Restituta"

12.11.2023

Wczorajszym koncertem „Polonia Restituta” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Wisła” z Płocka zakończyliśmy obchody Święta Niepodległości w Margoninie.

Zespół w całości stoi na scenie, przed nimi chłopiec występujący jako młoty powstaniec.

Bez wątpienia  był to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło uczestnikom wyrzuć w podróż do głębi historii Polski i w niezwykle przystępny sposób pokazać polską drogę do powrotu na mapę Europy.
Miłym akcentem był też fakt, że jednym z artystów grającym rolę „chłopca” wcielił się William Bronnenberg, podopieczny Ośrodka Kultury, gromko oklaskiwany przez kilkusetosobową publiczność.
Raz jeszcze dziękujemy za przygotowanie wydarzenia całemu Zespołowi „Wisła” z kierownikiem Piotrem Onyszko na czele. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy Was gościć przy realizacji tak wspaniałego projektu.
NIECHAJ POLSKA ŻYJE W NAS!

Wideo

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}