W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert noworoczny Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Graniczniej z Nowego Sącza

14.01.2023

14 stycznia 2023 roku o godz. 18:00 w sali ADOROLu w Adolfowie odbędzie się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.

Plakat na koncert, na górze napisy: Burmistrz Miasta i Gminy Margonin zaprasza na Koncert Noworoczny Orkiestry Reprezentacyjnej Straży granicznej z Nowego Sącza. W tle fajerwerki, pod spodem zdjęcie Orkiestry i napisy 14.01.2022 godz. 18:00 sala Spółdzielni „ADOROL” w Adolfowie, bezpłatne wejściówki do odbioru w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie.

Zapraszamy po odbiór wejściówek na koncert noworoczny Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza w godzinach otwarcia biura Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury:

- od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 18:00
- w piątek od 8:00 do 16:00.

Pierwszeństwo odbioru bezpłatnych wejściówek przysługuje mieszkańcom Miasta i Gminy Margonin w terminie do 9 stycznia 2023 roku. Po tym terminie wejściówki będą udostępnione pozostałym zainteresowanym.

Poniżej znajduje się regulamin wydawania wejściówek.

Materiały

Regulamin koncertu noworocznego ORSG
REGULAMIN.pdf 0.03MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}