W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert "Dzieciom z Ukrainy"

27.03.2022

Niezwykle wzruszający i przejmujący koncert w wykonaniu naszych wspaniałych artystów z Ukrainy

Na scenie widoczne są dwie osoby - wokalistka stojąca przy mikrofonie i po lewej stronie pianista. Wokalistka podczas robienia zdjęcia wykonywała utwór ukraiński. Zdjęcie zrobione z przodu. Po prawej stronie od wokalistki znajduje się hoker wraz z stolikiem.

Bardzo dziękujemy za Państwa obecność w niedzielę na koncercie charytatywnym, który odbył się w dniu 27 marca w hali sportowej. Było nam bardzo miło, że mogliśmy wspólnie okazać solidarność z wszystkimi, którzy cierpią na skutek wojny w Ukrainie. Był to niezwykle wzruszający i przejmujący koncert w wykonaniu naszych wspaniałych artystów. Dziękujemy wokalistkom z Ukrainy Darii i Irynie za to, że przybliżyły nam muzykę ukraińską, a Jackowi za stworzenie muzycznej oprawy.

Wideo

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}