W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert charytatywny "Dzieciom z Ukrainy"

Koncert charytatywny "Dzieciom z Ukrainy"
2022-03-27 18:00
 

Hala Sportowa w Margoninie, Margonin ul. Polna 6 
 • KIEDY

  27 marca 2022 (niedziela)

  godz. 18:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Hala Sportowa w Margoninie

  Margonin ul. Polna 6

W niedzielę 27 marca o godz. 18:00 w hali sportowej w Margoninie organizujemy koncert charytatywny "Dzieciom z Ukrainy", podczas którego będziemy prowadzili zbiórkę pieniędzy na pomoc i zakup sprzętu dla szpitala i oddziału dziecięcego w Kowlu.

zdjęcie przedstawiające po lewej stronie twarz dziecka z żółtym filtrem, po lewej stronie w tle zdjęcie ruin budynku z niebieskim filtrem, nad nim na pierwszym planie flagi Ukrainy i Polski zawieszone na masztach, pod nimi zdjęcie Darii Zinkowskiej z podpisem: zaśpiewa Daria Zinkowska. U góry plakatu napis Koncert charytatywny Dzieciom z Ukrainy, u dołu plakatu napisy 23.03 wstęp bezpłatny godz. 18:00 Hala Sportowa Margonin, Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze na pomoc i zakup sprzętu dla Szpitala i Oddziału Dziecięcego w Kowlu.

Wystąpi ukraińska artystka Daria Zinkovska przy akompaniamencie Jacka Szwaja. Wstęp bezpłatny.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}