W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komputery w ramach wyrównywania szans, Minister Piechowiak i burmistrz Janusz Piechocki wręczali sprzęt

08.06.2022

196 komputerów o wartości ok 485 tyś zł zostało przekazanych na rzecz mieszkańców Gminy Margonin, którzy aplikowali w programie wyrównywania szans dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR.

Minister Piechowiak wręczający 2 komputery przenośne kobiecie, w tle burmistrz Janusz Piechocki, za nim ściana z herbem Gminy Margonin i napisem Wyrównujemy szanse

Rządowy program z udziałem środków UE cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W uroczystości jaka miała miejsce w bibliotece w Margoninie uczestniczyło blisko 140 osób w tym gospodarz wydarzenia burmistrz Janusz Piechocki radni, sołtysi i pracownicy jednostek gminnych pomagający przy formalnych sprawach związanych z przekazywaniem sprzętu. Gościem uroczystości był Grzegorz Piechowiak sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Każdy z uczestników projektu otrzymał osobiście z rąk burmistrza oraz ministra Grzegorza Piechowiaka nowy komputer. Niektórzy przybyli na uroczystość wraz z dziećmi. Ten fakt nie umknął uwadze obu prelegentów. Zarówno burmistrz Janusz Piechocki jak i minister Grzegorz Piechowiak podkreślili, że jest to program wyrównywania różnic i element pewnej sprawiedliwości. Burmistrz dziękował pracownikom urzędu za sprawne i szybkie przeprowadzenie procedur, a mieszkańcom za cierpliwość i przybycie.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}