W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 55 lat Koła Emerytów w Margoninie

08.12.2022

Od 1967 roku działa w Margoninie Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W restauracji Komfort z tej okazji odbyły się huczne obchody.

Przewodnicząca Koła Emerytów w Margoninie przemawiająca na stojąco zza stołu prezydialnego

W wydarzeniu udział wzięło 140 członków organizacji oraz zaproszeni goście. Samorząd Margonina reprezentował Zastępca Burmistrza Łukasz Malczewski, który w imieniu burmistrza Janusza Piechockiego złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji tak dostojnego jubileuszu oraz nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Co ważne Koło z Margonina bardzo aktywnie uczestniczy w realizacji projektów dla osób w wieku senioralnym. Na kolejny rok planowane są wyjazdy do Białowieży oraz Budapesztu oraz szereg innych aktywności w tym warsztaty chóralne, rękodzieło oraz aktywność ruchowa. Od trzech kadencji na czele Koła stoi Janina Cajske, która swoją energią zapala wszystkich do wspólnej pracy. W trakcie wydarzenia chór złożony z członków Koła wykonał kilka okolicznościowych oraz świątecznych utworów. Na zakończenie odbyła się uroczysta Wigilijna kolacja. Jednym ze sponsorów wydarzenia była Gmina Margonin.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}