W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwestycja nowego systemu nawadniania na Stadionie w Margoninie już na ukończeniu

08.11.2022

Na stadionie Klubu Sportowego Leśnik Margonin trwają ostatnie prace związane z wykonaniem systemu podziemnego magazynowania wody opadowej w zbiorniku retencyjnym i nowego systemu nawadniania boiska.

zdjęcie stadionu w Margoninie, widok na częściowo zakopany betonowy zbiornik na deszczówkę, w tle trybuny

Na płycie boiska zamontowano system nawadniania wody, składający się z 13 nowych zraszaczy. Przy trybunie głównej zlokalizowano podziemny zbiornik retencyjny, magazynujący wodę opadową zbieraną z połaci dachu budynku głównego. W chwili obecnej trwają prace związane z montażem i uruchomieniem nowej pompy, która pompować będzie wodę i doprowadzać ją do systemu nawadniania. Inwestycja współfinansowana jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu pn. "Deszczówka". Łączna wartość zadania wynosi 133000 zł. Nowoczesne rozwiązania realizowanego przedsięwzięcia pozwolą na ponowne wykorzystywanie wód opadowych, co tym samym zmniejszy dodatkowe zużycie wody do minimum.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}