W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacje o radzie

Rada Miasta i Gminy Margonin

Rada jest organem stanowiącym i kontrolnym gminy (z wyjątkiem referendum). Kadencja rady trwa pięć lat, licząc od dnia wyboru. Radni VIII kadencji samorządu zostali wybrani 21 października 2018 r.

Dyżury Przewodniczącego Rady

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Margonin Pan Jerzy Staniewski pełni dyżury w Urzędzie Miasta i Gminy Margonin w biurze w Sekretariacie Urzędu w poniedziałki w godzinach od 15:30 do 17:00. Przewodniczący Rady dostępny jest również pod numerem telefonu  512 061 769 oraz adresem e-mail: rada@margonin.pl.

Biuro Rady

Korespondencję elektroniczną do Rady Miasta i Gminy Margonin prosimy kierować do Biura Rady na adres e-mail: rada@margonin.pl.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2022 07:34 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Biuro Rady
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacje o radzie 1.0 09.02.2022 07:34 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}