W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o dystrybucji węgla na rok 2023

27.01.2023

Informujemy, że wszystkie osoby, które zgłosiły zapotrzebowanie na zakup węgla w preferencyjnej cenie w I turze otrzymały już swoje zamówienie lub ich zamówienie jest w końcowej fazie realizacji.

W związku z powyższym wszystkich Państwa informujemy, że wchodzimy w kolejny etap dystrybucji, czyli realizację wniosków złożonych na rok 2023.

W przypadku, gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany zakupem węgla w preferencyjnej cenie i jest uprawniony do zakupu a nie złożył deklaracji wstępnej prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Margonin, osobiście pokój nr 5 oraz pokój nr 6 lub telefonicznie pod nr telefonu 661 375 846 – Kinga Książkiewicz-Sobisiak.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
30.01.2023 15:23 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Kinga Książkiewicz-Sobisiak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja o dystrybucji węgla na rok 2023 1.0 30.01.2023 15:23 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}