W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca ogłoszenia o uzupełniającym naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej na likwidację ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologicznymi na terenie Gminy Margonin

06.04.2022

Gmina Margonin informuje, że nie została wyczerpana pełna pula środków przeznaczonych na zadanie dotyczące likwidacji ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologicznymi na terenie Gminy Margonin.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

W związku z powyższym ogłoszony zostanie nabór uzupełniający o udzielenie dotacji celowej na wyżej wymienione zadanie. Termin naboru wskazany zostanie w Zarządzeniu Burmistrza Miasta i Gminy Margonin. Zasady udzielania dotacji nie ulegną zmianie.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 661 375 846.

{"register":{"columns":[]}}