W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dla rolników w sprawie naboru do XXII edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku

12.05.2022

Informacja dla rolników z terenu Miasta i Gminy Margonin. Zgodnie z pismem Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje o rozpoczynającym się naborze do XXII edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Konkurs jest przedsięwzięciem promującym wielkopolskie rolnictwo.  Do udziału zapraszani są rolnicy, którzy wyróżniają się prowadzoną działalnością, odnoszą sukcesy związane z produkcją rolną, zastosowaniem nowoczesnych technologii i dbałością o ekologię, a przy tym odznaczają się aktywnością, działając na rzecz lokalnych społeczności.

Wyboru najlepszych rolników w regionie dokonuje, powołana przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Kapituła Konkursu, która posługując się kryteriami oraz obiektywną i wszechstronną oceną, wizytuje zgłoszone do konkursu gospodarstwa i kwalifikuje do grupy nominowanych i laureatów. Na podstawie oceny i rekomendacji Kapituły, Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyznaje uczestnikom konkursu nagrody i wyróżnienia.

Gospodarstwa rolne mogą być rekomendowane do uczestnictwa w konkursie m in. przez  burmistrzów, wójtów czy prezydentów miast.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa oraz ankiety konkursowej w terminie do dnia 25.05.2022 r.

Formularze są dostępne w tut. Urzędzie – biuro nr 14 -I piętro. (tel. 673541347)

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
13.05.2022 11:24 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Justytna Dziwulska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja dla rolników w sprawie naboru do XXII edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 1.0 13.05.2022 11:24 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}