W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Indywidualne numery rachunków bankowych dla opłat za podatki i odpady komunalne

15.05.2023

Uprzejmie informujemy, że w celu usprawnienia i zautomatyzowania procesu księgowania Państwa wpłat na rachunki bankowe Urzędu Miasta i Gminy Margonin wprowadziliśmy System Identyfikacji Masowych Płatności.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

System ten polega na przyporządkowaniu każdemu podatnikowi numeru rachunku bankowego identyfikującego podatnika oraz rodzaj dokonanej płatności.

System płatności masowych obejmuje podatki lokalne i opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

W związku z powyższym w najbliższych dniach każdy z płatników podatków i opłat lokalnych otrzyma zawiadomienie o nadaniu indywidualnego numeru konta bankowego (osobne konto dotyczące wpłat za podatki i osobne za gospodarowanie odpadami).

Z uwagi na wdrożenie płatności masowych uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat już na nowy indywidualny numer rachunku bankowego.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
15.05.2023 10:16 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Karolina Włodarska-Wojtecka
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Indywidualne numery rachunków bankowych dla opłat za podatki i odpady komunalne 2.0 29.05.2023 08:32 Krzysztof Maciejewski
Indywidualne numery rachunków bankowych dla opłat za podatki i odpady komunalne 1.0 15.05.2023 10:16 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}