W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I Margonin ICE RUN

19.03.2023

W związku z zakończonym wydarzeniem pn. „I Margonin ICE RUN” pragniemy serdecznie podziękować za wkład, wszelką pomoc i zaangażowanie przy organizacji tego przedsięwzięcia wszystkim partnerom i sponsorom.

Na obrazie znajdują się loga: Fundacji LOTTO, Lasów Państwowych, EDP Renewables, Restauracji Komfort, Fabryki Papieru Kaczory, MGOK Margonin, Margo, Czarnecki BUS, DeLonghi i napis "serdecznie dziękujemy naszym partnerom za wsparcie w I Margonin ICE RUN.

W opinii osób uczestniczących w biegu było to najlepsze wydarzenie w regionie, kolejna edycja przewidziana jest na styczeń 2024 roku.
Ogromne słowa wdzięczności kierujemy do Posła na Sejm RP Pana Grzegorza Piechowiaka, który pomógł nam pozyskać partnera strategicznego Fundację LOTTO im. Hanny Konopackiej.


Serdeczne podziękowania kierujemy do Fundacji LOTTO. Nade wszystko  zaś osobiste podziękowania za zaangażowanie, wsparcie i okazaną życzliwość kierujmy do Lasów Państwowych - Nadleśnictwo Podanin Pana Nadleśniczego Jacka Kulpińskiego. Byliśmy przecież gośćmi Lasów Państwowych.
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Łada „Alpakoland”, Panu Jackowi Łada „Normobaria” za gościnę, „Restauracji „KOMFORT” w Margoninie za pyszne jedzenie. Ponadto byli z nami: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „REMBUDEX” Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z Obornik, Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe „MARGO” w Margoninie, Fabryka Papieru Kaczory Spółka z o.o. Zakład nr 2 w Margoninie, Firma „Przemysław” Grażyna Czarnecka z Rogoźna, Grupa de’Longhi, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny”.


Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja biegu  stała na jeszcze wyższym poziomie.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom : uczniom szkół podstawowych Gminy Margonin, Melanii Klepackiej, Firmie „Dar-Med” Dariusz Gapiński, Ośrodkowi Szkoleń i Bezpieczeństwa Stanisław Jarosz w Chodzieży oraz Agencji Ochrony  Mienia i Osób „BOND GUARD SECURITY” z Wągrowca.

Materiały

Galeria zdjęć
Regulamin Margonin ICERUN
I​_MARGONIN​_ICE​_RUN​_-​_regulamin​_0.pdf 0.19MB
I Margonin ICE RUN - wyniki
I​_MARGONIN​_ICE​_RUN-​_WYNIKI.pdf 0.16MB

Wideo

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}