W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminne eliminacje do XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

06.04.2023

4 kwietnia2023 w przedszkolu odbyły się Gminne eliminacje do XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków, w którym wzięły udział chętne dzieci ze wszystkich grup.

grupa dzieci częściowo klęczących, częściowo stojących, za nimi 6 dorosłych stojących na tle zielono-żółtych dekoracji

Przedszkolaki wykonały piosenki o tematyce wiosennej. Każdemu występowi towarzyszyła trema, ale nasi wykonawcy świetnie sobie z nią poradzili. Po występie  mali artyści otrzymali gromkie brawa, gdyż wszystkim uczestnikom tego spotkania występ najmłodszych wykonawców bardzo się podobał. Komisja po burzliwej naradzie przyznała:

I miejsce – Lilianie Szmania

II miejsce – Rozalii Kryger

III miejsce – Natalii Piotrowskiej

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki na kolejnym etapie, który odbędzie się 12 kwietnia 2023 w Chodzieskim Domu Kultury.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocy w naszym przedszkolu zjawił się  Burmistrz Miasta i Gminy Margonin Janusz Piechocki oraz Zastępca Burmistrza Łukasz Malczewski ze słodkimi niespodziankami od Zajączka Wielkanocnego, sponsorowanymi przez firmę EDP Renewables Polska, dla wszystkich przedszkolaków. Upominki są kontynuacją wspólnej akcji gminy z inwestorem firmy EDP Renewables.

Anna Kaczmarek

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}