W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ferie z MGOK

30.01.2023

W Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie podczas ferii zimowych nie ma nudy.

6 dzieci przebrało się w: od lewej: w kościotrupa z peleryną, ninja, Groota, klauna, kowboja i czarodzieja, gdzie elementy ubioru powstały między innymi z kartonu, krepy, gałęzi i taśmy klejącej.

W trakcie tygodnia ferii dzieci miały zapewniony bogaty program artystyczny. Głównym tematem tegorocznych zajęć było tworzenie charakteryzacji i animacji filmowych. Dzieci w wieku 7-13 lat samodzielnie stworzyły krótki film za pomocą animacji poklatkowej, a także wykazały się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu charakteryzacji do postaci bajkowych. Efekty ich wspaniałej twórczości można obejrzeć na Facebooku MGOK (https://www.facebook.com/MGOKmargonin).

Zima pozytywnie zaskoczyła śnieżną aura, co pozwoliło na organizację zabaw na śniegu, podczas zajęć zorganizowany został turniej szachowy i także warsztaty pieczenia pizzy. Dzieci chętnie grały w gry planszowe, gry ruchowe, tworzyły ciekawe prace plastyczne oraz układały mozaiki z koralików do prasowania pyssla. Na zakończenie wspólnych zabaw zorganizowano ognisko przy którym każdy mógł samodzielnie upiec kiełbaski. Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą zabawę i zapraszamy na zajęcia organizowane w naszej placówce.

Wideo

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}