W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Sołtysa 2023

09.03.2023

W miniony piątek Sołtysi Gminy Margonin spotkali się na dorocznym Dniu Sołtysa.

15 osób stojących na tle jasnej ściany na której wiszą zdjęcia w czarnych ramkach

Jako wyraz wdzięczności za wkład pracy w rozwój poszczególnych miejscowości Burmistrz Janusz Piechocki wraz z Przewodniczącym Rady Jerzym Staniewskim złożyli sołtysom podziękowania oraz życzenia powodzenia i dalszych sukcesów w realizacji codziennych zadań oraz wsparcia ze strony mieszkańców. Burmistrz wyraził wdzięczność i uznanie za pracę, którą sołtysi wykonują na rzecz społeczności lokalnej.

Podczas spotkania podkreślano iż rola sołtysa to nie tylko dbałość o rozwój miejscowości, ale i dobra współpraca z ludźmi, a wspólne działania przynoszą pozytywne efekty nie tylko
w sołectwach ale także w całej gminie.

W spotkaniu uczestniczyli również Skarbnik Gminy Pani Karolina Włodarska – Wojtecka oraz pracownik merytoryczny, który odpowiedzialny jest za Fundusz Sołecki Pani Joanna Koczorowska.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}