W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Działki pod zabudowę rekreacyjną

Oferty nr 3, 4, 5 - działki pod zabudowę rekreacyjną w Sypniewie, Młynarach i Klotyldzinie.

Oferta nr 3 - działka pod zabudowę rekreacyjną w Sypniewie.

Oferujemy do sprzedaży działkę nr 330/2 o pow. 886 m2, położoną przy ul. Brzegowej, w odległości ok. 350 m w linii prostej od jeziora Margonińskiego. Zgodnie z  miejscowym  planem zagospodarowania przestrzennego  na działce można  wybudować budynek rekreacyjny lub mieszkalny jednorodzinny oraz budynek pomocniczy (gospodarczo – garażowy). Oferowana cena za m2 to nie mniej niż 100 zł. brutto.

Materiały

Graficzne przedstawienie działek pod zabudowę rekreacyjną w Sypniewie
oferta​_3.png 0.42MB
Gminny portal mapowy
Kontakt dla inwestora

Oferta nr 4 – działki pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną lub mieszkalno – usługową w Młynarach

Oferujemy do sprzedaży dwie enklawy działek: nr 137/6 o pow. 7429 m2 i nr 137/8 o pow. 5083 m2 z możliwością ich podzielenia, położonych w miejscowości Młynar przy drodze wojewódzkiej nr 190 w kierunku Szamocina. Dla terenu nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a zagospodarowanie działek nastąpi na podstawie decyzji o warunkach zabudowy. Oferowana cena za m2 to nie mniej niż 100 zł. brutto.

Materiały

Graficzne przedstawienie działek pod zabudowę rekreacyjną w Młynarach
oferta​_4.png 0.61MB
Gminny portal mapowy
Kontakt dla inwestora

Oferta nr 5 - działki pod zabudowę rekreacyjną w Klotyldzinie, w rejonie stadionu sportowego

Oferujemy do sprzedaży cztery enklawy działek nr 89/8, 89/10, 94/1, 95 i 125/26 z możliwością ich podzielenia na działki o pow. od 1200 m2 do nawet 2250 m2, położonych w północnej części Klotyldzina. Dodatkowo oferujemy działkę nr 125/14 o pow. 790 m2. Działki stanowią teren równiny, położony w malowniczym miejscu pomiędzy lasem a jeziorem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na jednej działce można wybudować jeden budynek rekreacyjny, z możliwością wyodrębnienia lokalu mieszkalnego oraz jeden budynek gospodarczo – garażowy w formie zabudowy wolnostojącej. Ponadto plan miejscowy zezwala realizację usług zakwaterowania, gastronomii, punkty obsługi ruchu turystycznego. Oferowana cena za m2 to nie mniej niż 100 zł. brutto.

Materiały

Graficzne przedstawienie działek na sprzedaż pod zabudowę rekreacyjną w Klotyldzinie
oferta​_5.png 0.62MB
Gminny portal mapowy
Kontakt dla inwestora
{"register":{"columns":[]}}