W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dofinansowanie dla Ośrodka Kultury

30.12.2022

28 grudnia Fundacja Przyszłość Margonina podpisała z Dyrektorem Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego umowę

Na zdjęciu dwie osoby, kobieta i mężczyzna w pomieszczeniu z biurkami i telewizorem.

nr 00190-6523.2-SW1510264/22 w sprawie dofinansowania na realizację operacji pt. Impreza integracyjna "Święta Chleba", która odbyła się minionego lata w Zbyszewicach.

Wartość zadania to 65 430,07 zł, wkład własny Fundacji 15 430,07 zł.  Zaangażowanie fundacji pozwoliło że MGOK w Margoninie nie ponosił kosztów tegorocznych dożynek. Inna Fundacja Pro Kultura zakupiła z otrzymanego grantu sprzęt muzyczny dla MGOK o wartości 15 126,00 zł.

Składa się na to przenośne pianino cyfrowe, keyboard, perkusja elektryczna, stopa do będna basowego, stołek perkusyjny, bongosy, klucz do strojenia perkusji oraz wzmacniacz.
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}