W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czyste Powietrze 3.0

27.01.2022

Od 25.01.2021 ruszyła trzecia edycja programu czyste Powietrze z najwyższym dofinansowaniem do 69 tyś zł przy dochodzie 900 zł w gospodarstwie wieloosobowym lub 1260 zł na osobę w gospodarstwie jednoosobowym oraz dla osób z ustalonym prawem do zasiłku, a także zmiany dotychczasowego programu, żeby jeszcze łatwiej sięgać po dotacje.

napis czyste powietrze zdrowy wybór ważne, w tle zdjęcie biura z nałożonym niebieskim filtrem

Poziom podstawowy – dochód roczny nie przekraczający 100 000zł

Poziom podwyższony – zaświadczenie o dochodach nie przekraczające 1564 zł w gospodarstwie wieloosobowym oraz 2189 zł w gospodarstwie jednoosobowym

Poziom najwyższy dofinansowania - zaświadczenie o dochodach nie przekraczające 900 zł w gospodarstwie wieloosobowym oraz 1260 zł w gospodarstwie jednoosobowym lub ma ustalone prawo do otrzymywania zasiłku stałego, zasiłku okresowego, zasiłku rodzinnego lub specjalnego zasiłku opiekuńczego, potwierdzone w zaświadczeniu wydanym na wniosek Beneficjenta przez Burmistrza.

{"register":{"columns":[]}}