W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Co-Opera: wieczorny koncert na wodzie

29.07.2023

Zwracamy się do wszystkich, którzy wybierają się na dzisiejszy koncert na pomoście Jeziora Margonińskiego (Co-Opera) uprzejmie informujemy, że w godzinach wieczornych prognozowane są opady deszczu i niebezpieczne zjawiska meteorologiczne.

Na górze napisy: Justyna Reczeniedi - sopran, Krystian Adam Krzeszowiak - tenor, Sądecka Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego. Co-Opera, wieczorny koncert - na środku para śpiewających przytulających się. Poniżej napisy: 29 lipca 2023 godzina 21:00 przeniesiony do kościoła w Margoninie, bilety: 30 zł.
Stąd też w trosce o Państwa bezpieczeństwo, bezpieczeństwo muzyków oraz brak możliwości występu przy trwających opadach zdecydowaliśmy o przeniesieniu koncertu w bardzo akustycznie miejsce, jakim jest kościół pw. św. Wojciecha w Margoninie.
Z uwagi jednak na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy po zakup biletów które można nabyć w Ośrodku Kultury w Margoninie od godz 17:00 oraz bezpośrednio przed koncertem przed wejściem na teren wydarzenia. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, gdzie po raz pierwszy na naszym terenie będzie można na żywo zobaczyć Justynę Reczeniedi oraz znakomitego Krystiana Adama Krzeszowiaka, który występował m.in. w La Scali, Covent Garden, Carnegie Hall i innych prestiżowych salach koncertowych.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}