W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Kowalewie

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Kowalewie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Cel operacji: Zwiększenie dostępności do infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego w Kowalewie.

Przewidywane wyniki operacji: w ramach projektu wykonano boisko wielofunkcyjne o powierzchni 800 m2 o nawierzchni polipropylenowej składające się z boiska do piłki nożnej, boiska do siatkówki, boiska do koszykówki, ogrodzone oraz wyposażone w sprzęt sportowy.

Wartość zadania: 288 267,79 zł brutto

Wartość uzyskanego dofinansowania: 135 531,00 zł

{"register":{"columns":[]}}