W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Branżowa Sobota w WCR

29.09.2022

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Uprzejmie informuję, że z uwagi na fakt, iż Wojskowe Centrum Rekrutacji w Pile jest otwarte w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godz. 08.00 – 14.00, w każdym miesiącu do końca roku zaplanowane są akcje związane z informowaniem lokalnej społeczności o możliwości pojawienia się w WCR w sobotę, dla osób które w tygodniu nie mają możliwości by dowiedzieć się o ochotniczych formach służby. W miesiącu październiku akcja informowania o możliwości pojawienia się w WCR w sobotę odbywa się pod hasłem #Branżowej soboty, ma ona na celu zachęcić osoby, które posiadają wykształcenie zawodowe/branżowe tj. kierowca, informatyk, mechanik, kucharz do złożenia wniosku do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej.

Paweł Ostrowicki
tel. 261 522 021

Zdjęcia (4)

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
30.09.2022 14:07 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Dorota Mucha
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Branżowa Sobota w WCR 2.0 30.09.2022 14:08 Krzysztof Maciejewski
Branżowa Sobota w WCR 1.0 30.09.2022 14:07 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}