W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

6. nabór wniosków do Projektu pn. „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”

20.01.2023

6. nabór wniosków do Projektu pn. „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”, który trwa do 2 lutego 2023 r.

Infografika dot. ogłoszenia o naborze do projektu Kompetencje dla sektorów - gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja - runda 6. Szczegóły w treści artykułu.

Projekt jest skierowany do firm, które planują rozpocząć, bądź działają czynnie w sektorze gospodarki wodnościekowej. W ofercie mamy 28 szkoleń, które są zarekomendowane przez Radę ds. Kompetencji w sektorze Gospodarki Wodno-Ściekowej i Rekultywacji. W ostatnich dniach nastąpiła zmiana Rekomendacji Rady w celu lepszego dopasowania do aktualnych warunków rynku pracy i potrzeb pracodawców. I tak m.in. wprowadzone 3 nowe usługi rozwojowe:

  • Korzystanie z dostępnych otwartych narzędzi systemu informacji geograficznych,
  • Montowanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,
  • Rekultywacja składowisk odpadów i innych terenów zdegradowanych;

w większości proponowanych usług skrócono czas ich trwania oraz zostały zaktualizowane maksymalne kwoty dofinansowania osobogodziny usługi rozwojowej na pracownika.

Informacje o projekcie na Facebook i LinkedIn.

Agencja Rozwoju Regionalnego „ ARLEG ” S.A. jest spółką, która podlega i jest związana z Województwem Dolnośląskim.

Jesteśmy Operatorem Projektu pn.  „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”. W ramach niego, oferujemy  dofinansowanie (blisko 7 900 PLN NA 1 PRACOWNIKA)  do różnego rodzaju szkoleń, kursów. Realizacja projektu została sfinansowana przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. PROJEKT JEST OGÓLNOKRAJOWY.

Katarzyna Jakubas

Agencja Rozwoju Regionalnego "ARLEG" S.A. Biuro w Głogowie
ul. Amii Krajowej 5, 67-200 Głogów
tel. +48 76 835 68 91 wew. 61
https://arleg.eu/projekty/wodkan-i-rekultywacja/

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}