W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

                                    Szanowni Druhowie Strażacy

              W dniu świętego Floriana patrona strażaków składam w imieniu swoim oraz wszystkich mieszkańców gminy Jabłonna Lacka Druhnom i Druhom podziękowania i życzenia, by służba której się podjęliście była dla Was źródłem satysfakcji i poczucia dobrze spełnionego obowiązku  w myśl motta „ Bogu na chwałę, Ojczyźnie w potrzebie, Bliźniemu na ratunek”.

Dzień 4 maja jest szczególną okazją, by wyrazić wdzięczność Strażakom za ich służbę. Charakter Waszej pracy sprawia, że podejmowane decyzje mają bezpośredni wpływ na zdrowie i życie tych, którym często jako pierwsi spieszycie na ratunek. Postawa bezinteresownej pomocy potrzebującym sprawia, że Straż Pożarna kojarzona jest z poczuciem bezpieczeństwa, wzbudza powszechny szacunek i zaufanie. 

Jednocześnie życzę, by św. Florian otaczał Was opieką i prowadził podczas pełnienia codziennych obowiązków.

Wójt Gminy

                                                                                                                                                                            /-/ Wiesław Michalczuk

Zdjęcia (1)