W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wykaz stanowisk

WÓJT GMINY

Pokój nr 1

Wiesław Michalczuk

e-mail: wmichalczuk@jablonnalacka.com.pl


 SEKRETARZ GMINY 

 Pokój nr 3

 Maria Kowalska

 tel. wew. 115

e-mail: sekretarz@jablonnalacka.com.pl


SKARBNIK GMINY

Grażyna Strąk

Pokój Nr 2

tel wew. 114

e-mail: gstrak@jablonnalacka.com.pl


 Pokój nr 6

 - STANOWISKO DS. WYNAGRODZEŃ - Kinga Wrzosek

e-mail: kwrzosek@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ - Edyta Moczulska

e-mail: emoczulska@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ - Ewa Dorczuk

e-mail: edorczuk@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ I FINANSÓW GMINNYCH JEDNOSTEK  ORGANIZACYJNYCH - Marta Harasimiuk

e-mail: mharasimiuk@jablonnalacka.com.pl

e-mail ogólny: ksiegowosc@jablonnalacka.com.pl

 tel. wew. 104


Pokój nr 4

- STANOWISKO DS. WYMIARU PODATKU I OPŁAT LOKALNYCH - Irena Koc

e-mail: ikoc@jablonnalacka.com.pl

- STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ - Anna Kozłowska

e-mail: akozlowska@jablonnalacka.com.pl

tel. wew. 105


  Pokój nr 8

 - STANOWISKO DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ROLNICTWA I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - Katrzyna Poziemska

e-mail: kpoziemska@jablonnalacka.com.pl 

 - STANOWISKO DS. GOSPODARKI ODPADAMI - Monika Wałachowska

e-mail: mwalachowska@jablonnalacka.com.pl 

 - STANOWISKO DS. PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO,OCHRONY ŚRODOWISKA I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO- Damian Woźniak

e-mail: dwozniak@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. DROGOWNICTWA - Grzegorz Przesmycki 

e-mail: gprzesmycki@jablonnalacka.com.pl

 tel. wew. 106 


 Pokój nr 10 

 STANOWISKO DS. OŚWIATY I PROMOCJI GMINY - Grażyna Tokarska

e-mail: gtokarska@jablonnalacka.com.pl 

 tel. wew. 113


 SEKRETARIAT

 Karolina Czapska

e-mail: gmina@jablonnalacka.com.pl

 


 Pokój nr 9 

 STANOWISKO DS. OBSŁUGI  ORGANÓW GMINY I KADR - Monika Maliszewska

e-mail: mmaliszewska@jablonnalacka.com.pl

 tel. wew. 107


  URZĄD STANU CYWILNEGO

  ul. Kubusia Puchatka 1, 08-304 Jabłonna Lacka

 tel. 25 787-11-16, fax: 25 787-11-49

 tel. wew. 109

 - KIEROWNIK USC - Wójt Gminy Wiesław Michalczuk

 - STANOWSKO DS. AKT STANU CYWILNEGO, DOWODÓW OSOBISTYCH

 I EWIDENCJI LUDNOŚCI - Anna Lewczuk

e-mail: usc@jablonnalacka.com.pl