W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XXV Edycja Konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

.

XXV EDYCJA KONKURSU NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Rusza nabór wniosków do 25. edycji Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz promocji województwa mazowieckiego w tych dziedzinach w kraju i na świecie.
Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego to wyróżnienie kierowane do ludzi aktywnych społecznie, angażujących się w działania umacniające tożsamość kulturową Mazowsza, służące rozwojowi i promocji regionu. Samorząd Województwa Mazowieckiego od lat docenia działania na rzecz wspólnoty mazowieckiej, wspiera niepospolite pomysły i twórcze inicjatywy, które są wyrazem pasji oraz potrzeby serca.
Zapraszamy zatem do zgłaszania kandydatów. Nabór wniosków przewidziany jest do 4 czerwca br. Spośród nominowanych przez uprawnione podmioty, Kapituła wyłoni 10. laureatów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł oraz pamiątkową statuetkę.
Wnioski do XXV edycji konkursu należy składać na formularzach zgłoszeniowych odpowiednio dla:
1. osób fizycznych;
2. podmiotów niebędących osobą fizyczną, z dopiskiem: KONKURS NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO w nieprzekraczalnym terminie:
1) pocztą do 4 czerwca 2024 roku (decyduje data stempla pocztowego lub stempla nadania w przypadku przesyłki kurierskiej) na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Brechta 3, 03–472 Warszawa,
2) lub osobiście do 4 czerwca 2024 roku w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, przy ul. Brechta 3, do godz. 16.00.
W załączniku Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe.
Regulamin konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: www.mazovia.pl.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 22 59 79 539 i 22 59 79 210 oraz poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: nagroda@mazovia.pl .

Materiały

Regulamin konkursu
Regulamin​_konkursu​_Nagroda​_Marszałka​_Województwa​_Mazowieckiego.pdf 0.39MB
Załącznik nr 1
Załącznik​_nr​_1​_Formularz​_Zgłoszeniowy​_Osoby​_Fizyczne​_25​_Nagroda​_Marszałka​_WojMaz.pdf 0.24MB
Załącznik nr2
Załącznik​_nr​_2​_Formularz​_Zgłoszeniowy​_Podmioty​_Niebędące​_Os​_Fizycznymi​_​_25​_Nagroda​_Marszałka.pdf 0.23MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}