W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnania nadszedł czas...

.

W dniu 21 czerwca 2024 roku w Samorządowym Przedszkolu w Jabłonnie Lackiej odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy mróweczki żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Tradycyjnie, po powitaniu wszystkich zebranych gości przez Panią Dyrektor przedszkolaki odtańczyły poloneza. W tym dniu nie zabrakło wierszy, piosenek, miłego słowa przypominającego o pożegnaniu. Te wspólne lata minęły im bardzo szybko. Za swój piękny występ otrzymały gromkie brawa. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia.

Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Uroczystość zakończenia przedszkola była również okazją do pożegnania Pani Dyrektor Alicji Supeł odchodzącej na emeryturę.

Dzieci oraz przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali za wieloletnią, owocną pracę na rzecz przedszkola.

Słowa uznania i podziękowania za pracę, poświęcenie, oddanie dla Samorządowego Przedszkola popłynęły ze strony wójta gminy – Wiesława Michalczuka.

A dziękować było za co… Pani Alicja Supeł pełni funkcję Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Jabłonnie Lackiej od 1 września 2018 roku.

Pani Dyrektor otoczona "morzem życzeń oraz kwiatów" nie kryła wzruszenia. Funkcję dyrektora zakończy w dniu 29 lipca 2024 roku.

Życzymy Pani Dyrektor wielu wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia, czasu na realizację własnych pasji i marzeń oraz wytchnienia po latach wytężonej pracy. Pozostawia Pani za sobą mocny ślad oddania i owocnej służby najmłodszemu pokoleniu.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}