W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Paczka świąteczna dla seniorów

18.03.2024

Paczka świąteczna dla seniorów

Kochani Seniorzy Przed nami wyjątkowy okres – Święta Wielkanocne. Przygotowując się do nich, chcemy, by święta były piękne przede wszystkim dla Was, Seniorów Gminy Ciepielów. Dlatego, aby ułatwić Państwu organizację zbliżających się Świąt, a także poprawić Wasz codzienny byt, związany z potrzebą codziennych zakupów, doceniając i pamiętając o Waszym wkładzie w budowaniu przez lata naszej pięknej Gminy Ciepielów, wszystkim seniorom, w wieku 70 plus, dla 750 mieszkańców gminy przekazujemy specjalną paczkę Wielkanocną.
Jeżeli, do dnia 22 marca 2024 roku, senior, mieszkaniec Gminy Ciepielów, spełniający kryterium wiekowe, nie otrzymał paczki, prosimy o osobisty kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciepielowie.
Do każdej paczki Wielkanocnej dołożona jest tzw. „Koperta Życia” Koperta Życia, to specjalnie opracowana koperta z formularzem, który po wypełnieniu zawierać będzie podstawowe informacje o Państwa stanie zdrowia, zażywanych lekach, ewentualnych uczuleniach. Istotą tej inicjatywy jest zebranie w jednym miejscu bazy informacyjnej związanej ze stanem zdrowia. Warto zgromadzić w jednym miejscu wypisy ze szpitala, najnowsze badania oraz niezbędne medyczne informacje, tak żeby w nagłej sytuacji każdy członek rodziny wiedział, że w tym miejscu zebrane są najważniejsze dokumenty związane ze stanem zdrowia.
Paczka dla seniora i program „Koperta Życia” realizowany jest przez Gminę Ciepielów ze środków własnych i jest zgodny z obowiązującym Gminnym Programem Senioralnym.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}