W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór wniosków o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym

29.04.2024

Herb Ciepielów

W związku z wystąpieniem na terenie Miasta i Gminy Ciepielów szkód w uprawach rolnych spowodowanych zjawiskiem przymrozków wiosennych Burmistrz Miasta i Gminy Ciepielów informuje, że istnieje możliwość składania przez producentów rolnych wniosków o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym.

Wnioski o oszacowanie należy składać od dnia 29.04.2024 r. do 24.05.2024 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Ciepielów pokój nr 4. Przypominamy, że powierzchnia gospodarstwa rolnego oraz powierzchnia poszczególnych upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie, które producent rolny składa do ARiMR na 2024 r.
Formularz wniosku jest dostępny do pobrania:
•    W Urzędzie Miasta i Gminy Ciepielów – pokój nr 4;
•    Ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy Ciepielów www.ciepielów.pl;
Do składanego wniosku rolnik BEZWZGLĘDNIE dołącza:
•    kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie na rok 2024, celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego;
•    w przypadku posiadania w gospodarstwie zwierząt kopia zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ)/księga stada/paszporty.

UWAGA:
Wnioski niekompletne, nieczytelne i bez wskazanych załączników NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE lub zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.

Materiały

WNIOSEK O OSZACOWANIE SZKÓD
Załącznik​_4​_-​_wniosek​_o​_oszacowanie​_szkód​_-​_2023.pdf 0.29MB
{"register":{"columns":[]}}