W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej w Gminie Ciepielów na lata 2024-2030

09.02.2024

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciepielowie zakończył prace na projektem  Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej w Gminie Ciepielów na lata 2024-2030, który ma na który ma na celu zwiększenie skuteczności działań w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej oraz ograniczenie zjawiska przemocy w Gminnie Ciepielów. Postawiono cele główne i cele szczegółowe Programu oraz działania Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy w Gminie Ciepielów na lata 2024-2030. Ostatnim etapem prac są konsultacje społeczne dotyczące projektu dokumentu, które potrwają od 12 lutego 2024 r. do 26 lutego 2024r.
Zachęcamy Państwa do zgłaszania uwag poprzez dedykowany formularz. Konsultacje pozwolą nam poznać Państwa oceny i opinie oraz w konsekwencji wprowadzić do dokumentu Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy w Gminie Ciepielów na lata 2024-2030 ewentualne uzupełnienia i poprawki. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa. Dziękujemy!

 

Materiały

GMINNY PROGRAM PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY DOMOWEJ I OCHRONY OSÓB DOZNAJACYCH PRZEMOCY DOMOWEJ W GMINIE CIEPIELÓW NA LATA 2024 – 2030- PROJEKT
Program​_Przeciwdziałania​_Przemocy​_Domowej​_w​_Gminie​_Ciepielów.pdf 0.55MB
Formularz zgłaszania uwag do programu
Formularz​_zgłaszania​_uwag​_do​_programu.pdf 0.12MB
{"register":{"columns":[]}}