W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

25.06.2024

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

W niedzielę 23 czerwca, na stadionie w Ciepielowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach udział wzięły drużyny seniorów i drużyny młodzieżowe. Po zaciętej ale prowadzonej w duchu fair play rywalizacji, pierwsze miejsce w zawodach w kategorii seniorów zdobyli druhowie z OSP Ciepielów, drugie miejsce OSP Łaziska, trzecie miejsce OSP Bąkowa. W kategorii młodzieżowych drużyn pożarniczych: MDP dziewcząt i chłopców z OSP Bąkowa. W nagrodę za udział w zawodach, wszystkie drużyny z rąk Burmistrza i jednocześnie Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP otrzymały pamiątkowy puchary oraz po pięć węży strażackich. Drużyny młodzieżowe oprócz pamiątkowych pucharów otrzymali koszulki z herbem gminy i napisem MDP oraz plecaki i czapeczki.

Na powiatowych zawodach pożarniczych, Gminę Ciepielów będą reprezentowały trzy nasze drużyny, w kategorii seniorów OSP Ciepielów, w kategorii MDP dziewcząt i chłopców OSP Bąkowa.

Wszystkim druhom gratulujemy osiągniętych wyników, a za zwycięzców trzymamy kciuki podczas zwodów powiatowych, które odbędą się w najbliższą niedzielę 30 czerwca w Lipsku.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}