Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego — święto wszystkich osób, które każdego dnia działają na rzecz lokalnej społeczności.
To doskonała okazja, aby podziękować Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz wszystkim zaangażowanym w rozwój Gminy Budzyń za ich pracę, odpowiedzialność i troskę o dobro mieszkańców.
Wszystkim Państwu składamy serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności oraz wielu sukcesów i satysfakcji z pełnionej służby publicznej.