Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Informujemy, że w dniach od 27 do 31 października 2025 r. na terenie Gminy Budzyń, będzie organizowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie odbywać się według zamieszczonego w ulotce informacyjnej harmonogramu.
Materiały
Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego - ulotkaULOTKA_a5_elektrośmieci_2025-1.pdf 0.11MB