Wizyta delegacji SP Budzyń z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, 28 maja 2026 r., w Urzędzie Miasta i Gminy Budzyń mieliśmy przyjemność gościć delegację Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu.
Uczniowie wraz z opiekunami złożyli serdeczne życzenia z okazji święta samorządowców oraz przekazali symboliczny upominek. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, będąc pięknym wyrazem życzliwości i pamięci.
Takie spotkania podkreślają znaczenie współpracy oraz wzmacniania lokalnej wspólnoty.