W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Walczyliśmy na planszach i szachownicach

12 czerwca 2021 roku w Łeknie odbyły się – Wielkopolski Turniej Warcabów 64-polowych oraz Wielkopolski Turniej Szachowy „O Złotą Wieże”, w których drużyny Gminy Budzyń reprezentowały Powiat Chodzieski.

Grupa osób siedzi przy stołach, na stołach plansze do gry w szachy

W Turnieju warcabowym startowali: na I planszy Piotr Góra - kapitan, na II planszy Sebastian Marek, na III planszy Marcin Przybylski, a na IV planszy Hanna Kozłowska. Po rozegraniu wszystkich rund drużyna zdobyła III miejsce.

W Turnieju szachowym startowali: na I szachownicy Radosław Fengier – kapitan, na II szachownicy Karol Nowacki, na III szachownicy junior Krzysztof Gapiński a na IV szachownicy kobieta Ilona Kosińska. Po rozegraniu wszystkich rund drużyna zajęła IV miejsce.

Zawodnicy w powrotnej drodze mieli niesamowite humory, pełni radości z zajętych miejsc. Gratulujemy startującym i myślimy ze za rok będzie podobnie.

Zdjęcia (3)