W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Trwają prace związane z realizacją inwestycji p.n.: „Termomodernizacja budynku OSP Budzyń wraz z robotami towarzyszącymi"

Już niebawem budzyńscy strażacy będą pomagać naszym mieszkańcom w nowej wyremontowanej siedzibie przy ul. Strażackiej w Budzyniu.

ściana frontowa z widoczną wieżą, kolor ścian szary, przed budynkiem palety z kostka brukową

Obecnie w pomieszczeniach kładzone są płytki, dobierana jest kolorystyka ścian, przygotowywana jest podbudowa pod wykonanie posadzki przemysłowej w garażach wozów bojowych, jak również prowadzone są prace związane z odwodnieniem budynku i terenu przyległego.  Wykonawcą tego zadania jest Zakład Usług Remontowo – Budowlanych   Leszek Janowiak z Radwanek koło Margonina. 

Inwestycja realizowana przy udziale  środków finansowych pochodzących z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w ramach udzielonej preferencyjnej  pożyczki  w wysokości 329 000,00 zł.

Planowany termin zakończenia  całego zadania do końca czerwca 2021r.

Zdjęcia (5)