W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

REMONT ORLIKA W BUDZYNIU

Starania Gminy Budzyń i Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu zakończyły się sukcesem. W dniu 1 sierpnia 2022r w Urzędzie Miasta i Gminy w Budzyniu została podpisana umowa na dofinansowanie „Remontu zaplecza socjalnego na ORLIKU w Budzyniu” Gmina Budzyń otrzymała dofinansowanie na to zadanie ze środków Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu „Szatnia na Medal” w wysokości: 47.920 zł (tj. 50% kosztów kwalifikowalnych inwestycji).

Trzy osoby, dwie z nich przekazują sobie podpisane umowy

Umowa na dofinansowanie została podpisana przez Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacka Bogusławskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Budzyń Marcina Sokołowskiego i Skarbnika Miasta i Gminy Budzyń Honoratę Lisiecką. Wykonawcą prac budowlanych jest Firma ZEN-DACH Pana Zenona Szczurka z Budzynia.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}