W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przypominamy o konieczności złożenia oświadczeń w ramach monitoringu projektu Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Szanowni Państwo, Wszystkie osoby, które otrzymały sprzęt komputerowy w ramach projektu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym”, przypominamy o konieczności złożenia oświadczeń w ramach monitoringu projektu (załącznik nr 1 lub 2 do procedury monitorowania).

Granty PPRG

Ostatnie oświadczenie należy złożyć w dniach od 1 czerwca 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Budzyń, w Biurze Obsługi Klienta lub przesłać tradycyjną pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy w Budzyniu, ul. Przemysłowa 16A, 64-840 Budzyń z dopiskiem na kopercie „Oświadczenia-Granty PPGR”. Wzory oświadczeń dla rodziców dzieci i osób pełnoletnich można pobrać poniżej.

Materiały

Oświadczenie rodzica, opiekuna prawnego osoby, która otrzymała sprzęt w ramach projektu Granty PPGR
oswiadczenie-rodzica.docx 0.05MB
Oświadczenie osoby pełnoletniej, która otrzymała sprzęt w ramach projektu Granty PPGR
oswiadczenie-osoba​_pełnoletnia.docx 0.05MB
{"register":{"columns":[]}}