W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Posiedzenie komisji

W dniu 18 czerwca 2024 r. o godz. 15:00 w sali kolumnowej Urzędu Miasta i Gminy Budzyń, odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miejskiej w Budzyniu. Posiedzenie odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Proponowany porządek obrad:

  1. Sprawy regulaminowe.
  2. Omówienie i zaopiniowanie spraw majątkowych Gminy.
  3. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Budzyń.
  4. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Budzyń na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z demontażem, usuwaniem i unieszkodliwianiem elementów zawierających azbest.
  5. Omówienie i zaopiniowanie zmian w uchwale budżetowej gminy Budzyń na 2024 rok.
  6. Sprawy bieżące, dyskusja.
  7. Zakończenie.

 

{"register":{"columns":[]}}