W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Posiedzenia komisji

W dniu 16 kwietnia 2021 r. o godz. 14:00 w sali kina Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu, odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miejskiej w Budzyniu. Posiedzenie odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

komunikat

PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD:

 1. Sprawy regulaminowe.
 2. Omówienie propozycji zaciągnięcia kredytu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, na budowę drogi.
 3. Omówienie planu przestrzennego zagospodarowania wsi Wyszyny i Podstolice.
 4. Omówienie wniosków o przystąpieniu do sporządzenia zmiany Studium i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Budzyń oraz opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Budzyniu w rejonie ulicy Gumowej.
 5. Sprawy bieżące, w tym:
  •  budowa farmy wiatrowej,
  •  sprawy majątkowe.
 6. Wolne głosy i wnioski.
 7. Zakończenie.

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Budzyniu

W dniu 19 kwietnia 2021 r. o godz. 14:00 w sali kolumnowej Urzędu Miasta i Gminy Budzyń, odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Budzyniu. Posiedzenie odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD:

 1. Sprawy regulaminowe.
 2. Analiza dokumentów zgromadzonych w związku z koniecznością wydania opinii w sprawie wykonania budżetu za rok  2020.  
 3. Sprawy bieżące, zakończenie obrad.