W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piłka Nożna

W minioną sobotę 13 marca 2021 roku na boisku ORLIK w Budzyniu rozegrano długo oczekiwany Gminny Turniej Piłki Nożnej – młodzieży rocznik 2005 i młodsi.

Zawodnik jednej z drużyn wybiega na wolną pozycję, oczekując piłki podawanej przez kolegę z drużyny

Do gry zgłosiły się drużyny z pełnymi składami, zawodnicy spragnieni gry zaraz po losowaniu o godzinie 11 00 rozpoczęli pierwszy mecz pomiędzy drużynami: LZS Sokołowo Budzyńskie, LZS Prosna mecz zakończył się wynikiem 6 – 4 dla drużyny LZS Sokołowo Budzyńskie. Pozostałe mecze przebiegały w sportowej atmosferze, ale z pewną nutką zaciętej rywalizacji. Korzystając z względnej pogody i chęci gry przez zawodników mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym, 2 razy po 15 minut.

W końcowej klasyfikacji: I miejsce zajęła drużyna z LZS Sokołowo Budzyńskie, II miejsce wywalczyła drużyna LZS Prosna, a III przypadło drużynie z LZS Dziewoklucz.

Najlepszym strzelcem Turnieju został Miłosz Szynkiewicz z LZS Sokołowo Budzyńskie, który strzelił 8 bramek, tuż za nim z 5 bramkami był Arkadiusz Cwojdziński z LZS Prosna.

Medale najlepszym drużynom wręczał przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS pan Roman Schlabs, który na zakończenie Turnieju podziękował wszystkim opiekunom i kierownikom drużyn oraz zawodnikom za udział i zaangażowanie się w organizacji tego Turnieju.

Drugie takie spotkania, rewanżowe mają się odbyć 1 maja na boisku sportowym w Dziewokluczu, gdzie życzymy drużynom dużo bramek i samych zwycięstw.

Zdjęcia (7)