W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Po dwuletniej przerwie wróciliśmy do organizowania obozów w Ośrodku Agroturystycznym Gminy Budzyń w Kamienicy. Pierwszy turnus odbywa się w dniach od 27.06 do 07.07.2022 r. i jest to obóz wypoczynkowo-szkoleniowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Budzyń.

Grupa młodzież uczestnicząca w obozie stoi w szyku na baczność na apelu wieczornym na placu w Ośrodku Agroturystycznym Gminy Budzyń.

Organizatorem obozu jest Ochotnicza Straż Pożarna Budzyń. Młodzi, przyszli strażacy pod okiem wychowawców zapoznają się ze sprzętem strażackim, wyposażeniem samochodów pożarniczych oraz przechodzą szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Kolejne turnusy obozów profilaktycznych odbywać się będą w dniach 8.07-18.07.2022 r. oraz 19.07-29.07.2022 r., gdzie organizatorem jest Gmina Budzyń.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}