W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe inwestycje drogowe

W dniu 26 stycznia podpisaliśmy pierwsze umowy na inwestycje drogowe w naszej Gminie przewidziane na 2023 rok. Rozpoczynamy budowę parkingów publicznych w miejscowości Bukowiec, Prosna i Podstolice. W Bukowcu powstanie nowy parking przy kościele na 24 miejsca postojowe . Wartość podpisanej umowy wynosi 175 847,50 zł brutto.

Dwie osoby podają sobie ręce

W centrum wsi Prosna wybudowany zostanie parking na 21 miejsc postojowych o wartości 140 110,36 zł brutto. Natomiast w Podstolicach w rejonie kościoła  powstanie parking na 51 miejsc postojowych o łącznej wartości 211 216,71 zł. W każdej z lokalizacji przewidziane są miejsca dla pojazdów osób niepełnosprawnych.

Generalnym Wykonawcą  dla tych trzech zadań w ramach rozstrzygniętego postępowania przetargowego  zostało Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe prowadzone przez Pana Szymona Włodarczyka  z miejscowości Cieśle koło Rogoźna.

Termin realizacji tych inwestycji wynosi 5 miesięcy.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}