W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncepcja rewitalizacji Parku Glinki w Budzyniu

Zbiornik wodny Glinki, wokół ścieżka pieszo-rowerowa, w dolnej części amfiteatr

Szanowni Mieszkańcy,

Na ostatnim posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miejskiej w Budzyniu, które odbyło się 16 kwietnia 2021r., po raz pierwszy zaprezentowaliśmy bardzo wstępne wizualizacje związane z rewitalizacją naszego parku. Od dłuższego czasu otrzymujemy od Państwa pytania dotyczące modernizacji parku, w zakresie  stworzenia miejsca odpoczynku, spotkań i rekreacji  dla mieszkańców naszej Gminy jak również przebywających gości.

W tym celu, przygotowaliśmy główne założenia projektowo-urbanistycznych rewitalizacji Parku Glinki, na podstawie których powstały pierwsze pomysły, wizualizacje, a następnie krótki film, który chcemy Państwu oficjalnie zaprezentować.

Tym samym zapraszamy  Państwa do zapoznania się z materiałem i przeniesienia się do jeszcze wirtualnego Parku Glinki, który ma szanse stać się rzeczywistością.

Szanowni Państwo, są to nasze przykładowe rozwiązania. Chcielibyśmy, żeby to był nasz wspólny Park. W związku z tym od dnia 1 czerwca 2021 uruchamiamy adres poczty elektronicznej park@budzyn.pl, na który to możecie Państwo, kierować swoje uwagi, pomysły, rozwiązania, opinie, w terminie do dnia 30 czerwca 2021r.

Z poważaniem
Burmistrz  Miasta i  Gminy Budzyń
(-) mgr Marcin Sokołowski

Wideo